Digital Signage Nedir?

Digital Signage Nedir?

Digital Signage, büyük ölçekli ticari reklam panolarından daha küçük reklam ekranlarına, ilan panolarına veya dijital restoran menülerine kadar her şeydir. Digital Singage ile yapabilecekleriniz sınırsızdır. Sadece sizin ve/veya kurum çalışanlarınızın yetenekleri, kullanabildikleri programlar ve R-2 Digital Signage yazılımına ihtiyaç duyarsınız. Digital Signage duvardaki bir LED TV yi muhteşem bir reklam/tanıtım tabelasına dönüştürecektir. 

R-2 Digital Signage yazılımı ağınızdaki küçük bir tabletten, dev boyutlardaki LED ekranınıza kadar her tipte ekranı etkin bir biçimde yönetmenizi sağlayacaktır. Ağınızdaki terimi gözünüzde büyümesin. İster lobideki bir tableti isterseniz 50 adet farklı ekranı yönetecek olun R-2 Digital Signage yazılımı sizin için en iyi çözümdür. 

  • Fabrikalar
  • Kurum Yönetim Binaları
  • Okullar
  • Restaurantlar
  • Mağazalar
  • Alışveriş Merkezleri gibi onlarca alan ve sektörde kullanıma uygundur.

R-2 Digital Signage kullanmak için büyük alt yapı yatırımları yapmanız ya da karmaşık sistemler kurmanız gerekmez. R-2 Digital Signage basit ve nettir. Kolaylık için bir http sunucusu kullanır. İçerik görüntülemek istediğiniz Digital Signage ekranının bir web sayfasını açabilmesi yeterlidir. Bu basit ve etkili sistem sayseinde teknolojik eskitme döngüsünün önüne geçmek amaçlanmış ve yurt dışı menşei li yüzbinlerce hurda sınıfında görülen cihazın ekosisteme dahil edilmesi hedeflenmiştir. 

Kısaca R-2 Digital Signage Özellikleri;

1. Basit ve net. Kendine özel bir donanım ya da yazılım gerektirmez. Neredeyse eski/yeni tüm platformlarda çalışır.

2. DÜşük maliyetli - Başlamak için onbinlerce dolar alt yapı yatırımı yapmanız gerekmez. Depoda unuttuğunuz eski bir bilgisayarı ya da piyasada 50-55 dolar civarında bulabileceğiniz Raspberry gibi mini bilgisayarı alın. Ücretsiz linux güncel dağıtımlarından birini kurun. Fare imlecini gizleyin. Herhangibir web tarayıcısı kurun ve bitti.

3. İçeriği kolayca düzenleyin. R-2 Digital Signage yazılımı ile yayımlamak istediğiniz içeriği kolayca düzenleyin, önizleme ile kontrol edin ve yayımlayın. 

Herşey bu kadar basit. 

R-2 Digital Signage, ucuz, basit, net ve çok etkilidir...